HAKKIMIZDA

Sektörün ihtiyaçlarını analiz eden ve müşterilerine profesyonel hizmeti görev edinmiş Smart Tek’ i yakından tanımaya ne dersiniz?

Bilgi Teknolojileri ve Yazılım dünyası devamlı yenilenen yapısı sebebi ile ulaşılması karmaşık bir sektör gibi gözükse de beraberinde getirdiği bu zorlukları aşarak, bu dünyada kazananlardan olmak için doğru adımları atmak ve profesyonel hizmet almak isteyen kullanıcıların öncelikli tercihi olan Smart Tek, 2015 yılında, İstanbul merkezli olarak faaliyete geçmiştir.

Bilişim sektöründe en karmaşık çalışmaları en pratik çözümlerle başarıya ulaştırmak misyonu ile kurulmuş olan şirketimiz, faaliyetlerine öncelikle Bilgi Teknolojileri alanındaki projeleri ve yürütmekte olduğumuz CPM Erp Çözüm Ortaklığına bağlı hizmetlerin danışmanlığı yaparak başladı. Her geçen yıl müşteri portföyünü arttıran şirketimiz, geçmişten gelen tecrübesi ile profesyonel olarak doğru bilgi, doğru tercih düsturu ile müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir.

Bir çok sektör lideri firmanın sözleşme yaptıktan sonra hizmet vermede profesyonel anlayıştan uzak bir şekilde müşterilerini kendilerine mecbur addederek hareket etmesi çok sayıda son kullanıcı ve kurumsal firmanın bu sektöre olan güvenini bitirecek düzeye gelmiştir. İşte tamda bu anlayışla ilk önce memnuniyet  ve güven ilkesini benimsemiş olan firmamız Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Sistemleri adı altındaki tüm alanlar için faaliyet yürütmektedir.

Sektörden hizmet almak isteyen bir çok firmanın problemi olan donanım ve yazılım sorunlarının süre gelen sonuçlanmayan problemlerin çözümünü tek bir yerden doğru bilgi ve doğru tercihler sunarak yönetimini Akhenaton markası altında profesyonel olarak sağlıyoruz.

Servis & Destek Randevusu

Randevu planlayarak bilişm ve it desteği alabilirsiniz.